Hakkımızda | About Us

Profesyonel Yangın Söndürme Sistemleri

YÜKSEK KALİTE

KALİTELİ İŞÇİLİK

HIZLI DESTEK

TARİHÇE

DOKUR FIRE SÖNDÜRME SİSTEMLERİ San. Ve Tic. Ltd. Şti. yangın güvenliği teknolojisi konusunda ülkemizde yürürlükte olan Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliği ve yurt dışında NFPA, VDS, LPCB, VNIIPO, EN gibi otoritelerin oluşturduğu uluslararası yangın kodlarına ve standartlarına uygun projelendirme, danışmanlık, malzeme temini, montaj, teknik servis ve yedek parça konularında hizmet veren bir mühendislik ve taahhüt organizasyonudur.

DOKUR konusunda eğitimli ve tecrübeli, bakim ve servis elemanları organizasyonu aracılığıyla müşterileri ile yaptığı bakim ve tamir sözleşmeleri doğrultusunda, Türkiye’nin her yerinde acil servisleri de kapsayan periyodik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

ÇALISMA ALANLARIMIZ

Her türlü Endüstriyel Tesisler, Üretim ve Depolama Alanları, Mutfak Mahalleri, Bilgisayar/Bilgi İşlem Donanım Odaları, Telekomünikasyon İşletmeleri, Internet Servisi Veren İşletmeler, TV Stüdyoları, Bankalar ve Finans Kuruluşları, Offshore Oil ve Gaz Platformları, Dolum Tesisleri, Enerji Santralleri, Yakıt Tankları, Deniz-Hava-Kara Taşıtları, Depolar-Silolar, Metal İsleme Servisleri, Plastik ve Tekstil Fabrikaları, İlaç Fabrikaları, Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları, Alışveriş ve İs Merkezleri, Eğitim Kuruluşları, Gökdelenler, Askeri Kuruluş ve Tesisler, Kültür ve Kongre Merkezleri, Metro ve Karayolu Tünelleri, Otel-Tatil Köyü, Konsolosluklar ve bunlara benzer tesislerdir.

Yukarıdaki çalışma alanlarında kullanılan sistemler o uygulama için uygulandığı sektörün onay ve standartları ile özel olarak geliştirilmişlerdir.

Yaptığımız isin her aşamasında mükemmeliyeti ve kaliteyi garantileyerek müşterilerimize sorunsuz hizmet vermektir.

 • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
 • Üründe kalite ve yüksek standart
 • Satış sonrası destek
 • Çalışanlarımızın memnuniyeti

Ürettiğimiz ürünler, ihtiyaçlara uygun çözümler ve satış sonrası verdiğimiz hizmetlerle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak Dokur Fire olarak bizlere gurur veriyor.

 • Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satis sonrasi hizmetlerimizle sagladigimiz güvenirlilik ve yüksek is ahlakimiz ile müsterilerin ilk tercihi olarak, çalisanlarimiz ve müsterilerimiz için deger yaratan bir sirket olmaktir. Bunun bilinciyle Kaliteyi bir yasam tarzi haline getirmek,
 • Tüketici haklarini savunmak, firma kurumsalligimizda ve ürünlerimizde dogaya ve insana saygi prensibini son derece titizlikle uygulamak,
 • İnsanlık için; verimli, kolay kullanilabilen, hayati kolaylastiracak ürünler yapmak,
 • Ülke ekonomisine katkida bulunmak,
 • Yeni iş istihdamları yaratmak,
 • Düşükj maliyet ve yüksek kalitede üretim yapmaktır.

Şirketimizin temel ilkesi, ürün alanımızda standartlara uygun, yüksek kalitede, güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir üretim gerçekleştirmektir. Kalite hedeflerimiz doğrultusunda:

 • Dünya’daki kalite standartlarını yakalamak,
 • Müşteri memnuniyeti ve güvenilirliğini sağlamak,
 • Yeni teknolojileri takip etmek,
 • Güvenli kaynaklardan nitelikli girdi sağlamak,
 • Eğitim ile insan kaynaklarımızın yetkinliğini artırmak,

Sektördeki 13 yıllık tecrübemizi satış sonrası hizmet ve kaliteli ürün anlayışımızla birleştirerek yangından korunma, isçi sağlığı ve is güvenliği esaslarının uygulanması ve sınai gazların temin edilmesi sürecinde işletmelerin daima yanında yer alacak bir çözüm ortağı olmaktır.

ÖNCE KALİTE!

Neden Biz

Çünkü biz, ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimizin tek tercihi olmak için çalışıyoruz. Bunun bilinciyle kaliteden ödün vermeden, müşteriye, ekibimize ve en önemlisi doğaya saygıyla yaklaşıyor,  verimli, kolay kullanılabilen, hayatı kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

SEKTÖRDE 36.YIL

Kurulduğumuz 1983 yılından beri her zaman kaliteyi ve mükemmeliyeti garantilemek için çalışan güçlü bir ekibiz.  

Ürettiğimiz ürünler ve verdiğimiz hizmetlerle ihtiyaçlara uygun çözümler ve satış sonrası verdiğimiz destekle sağladığımız güvenilirlik ve iş ahlakımız ile siz müşterilerimizin ilk tercihi olmak için ilk günkü heyecanla çalışıyoruz

Adres

Bizi Arayın: 0(212) 369 34 27-28

Merkez: Seyrantepe Mh. Katip Sk. No:17/B Kağıthane / İstanbul

Ofis: H.Rıfat Paşa Mh. Perpa Ticaret Merkezi A Blok 9. Kat No:1260 Okmeydanı – Şişli / İstanbul

Mail: info@dokurfire.com

Ücretsiz Keşif