Hizmetler | Services

Yangin Merdivenleri

Günümüzde yangın merdiveni Büyükşehir Belediyelerinin ve diğer belediyelerin yönetmelikler ile zorunlu hale getirdiği bir unsur olmuştur. Yangın afetlerinde yapılardaki insanların dışarıya tahliyesi esnasında önemli rol oynarlar. Geçmişte yaşanan yangın afetlerine bakıldığında insanların tahliyesinde hayati rol oynadığı da açıkça görülmektedir. Profesyonel ekibimiz, yıllardan bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile kusursuza yakın yangın merdiveni hizmetleri sunmaktayız. Uygulama esnasında sahada mutlaka formen bulunduruyoruz. Formenlerimiz bir hata ya da olumsuzluk oluşması durumunda hemen müdahale ederek giderilmesi ile görevlidirler. Projelerin yönetmeliğe bire bir uygun şekilde inşa edilmesini sağlamakta formenlerimizin görevleri arasındadır. Ekip üyelerimizin her biri alanları ile alakalı sertifika sistemlerine dâhil olmuş ve basari ile tamamlayıp sertifikalarını almıştır. Buna rağmen ekip üyelerimize periyodik eğitimler vermekteyiz. Bu periyodik eğitimler ile yangın merdiveni projelerimizde hata payını minimize etmeyi hedefliyoruz ve eğitimlerimizin meyvelerini sahada yaptığımız gözlemler neticesinde topladığımızı görmekteyiz.

Yangın merdivenlerinin yönetmelikler ile zorunlu hale getirilmesiyle birlikte bu alanda faaliyet yürüten büyük, orta ve küçük ölçeklerde onlarca firma ortaya çekmiştir. Bu firmaların birçoğu yönetmeliklerden bir haber, amatör bir ekiple hizmet sunmakta ve projelerinde ciddi hatalar görülmektedir. Deyim yerinde ise yangın merdiveni projenizi yaptıracağınız firmayı seçerken ince eleyip sık dokumanız gerekmekte. Zira herkes tarafından bilindiği üzere yangın merdivenleri profesyonel olmayan kimselere bırakılamayacak kadar hayati önem arz etmektedir.

Yangın Merdiveni

Her geçen gün yeni alışveriş merkezleri, oteller, plazalar ve siteler inşa edilmektedir. Bu yapıları, özellikle de alışveriş merkezlerini her gün çok sayıda insan ziyaret etmektedir. Bu tip yapılarda yangın afetleri ile karşılaşılmadan önemlerin alinmiş olması gerekmektedir. Yangın esnasında yüzlerce insanın bir anda tahliyesini sağlamak ciddi bir ekip çalışması gerektirir. Tam bu noktada yangın merdiveni devreye girer. Acil çekiş kapıları vasıtası ile yüzlerce insanın yangın merdivenleri kullanılarak bina dışına tahliyesi sağlanır. Böylelikle yangın afetinin felaket boyutlarına ulaşmasının önüne geçilmiş olur.

Uygulamanın öncesinde uygulama yapılacak alanda ciddi bir etüt çalışması yapılması gerekir. En doğru alan ve kullanılacak en doğru malzemeler bu şekilde belirlenir. Kusursuza yakın hizmetlerimiz çerçevesinde bu etüt çalışması için profesyonel uzmanlarımız bulunmaktadır. Bu profesyonel uzmanlar yerinde inceleme yaparak yangın merdiveni uygulamasının en doğru çalışma planını çıkarırlar. Üstelik bu uzman hizmetimiz için siz değerli müşterilerimizden hiç bir ek ücret talep etmemekteyiz. Dilerseniz uzmanlarımız uygulama alanında incelemelerini tamamladıktan sonra fiyat teklifimizi hemen sunabilmektedirler. Ücretsiz uzman incelemesi hizmetimiz için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan dilediğiniz zaman bizi arayabilir, yangın merdiveni uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Adres

Bizi Arayın: 0(212) 369 34 27-28

Merkez: Seyrantepe Mh. Katip Sk. No:17/B Kağıthane / İstanbul

Ofis: H.Rıfat Paşa Mh. Perpa Ticaret Merkezi A Blok 9. Kat No:1260 Okmeydanı – Şişli / İstanbul

Mail: info@dokurfire.com

Ücretsiz Keşif